آیا دانمارک مقصدی مناسب برای مهاجرت کادر درمان است ؟

مهاجرت به دانمارک, مهاجرتی

مهاجرت به کشور دانمارک در حال حاضر در میان کادر درمان با استقبال بسیار زیادی مواجه شده است. بیمارستان‌ها و مراکز درمانی موجود در کشور دانمارک از سطح علمی بسیار بالایی خوبی برخوردار بوده و تاکنون موفقیت های بسیاری به درمان بیماری‌های خاص و شدید داشته است. دولت دانمارک برای کادر درمان خود و پزشکان متخصصی که دارد مزایای ویژه‌ای را فراهم کرده است و شرایط را برای زندگی در این کشور را مطلوب کرده است.لازم به ذکر است که این کشور به علت نیاز بسیار بالا به پزشکان حاذق در تمامی زمینه‌های پزشکی سالیانه تعداد زیادی از پزشکان متخصص را دعوت به همکاری با این کشور می‌کند. در ادامه این مقاله به بررسی اینکه آیا دانمارک مقصدی مناسب برای مهاجرت کادر درمان است ؟ یا برای دریافت ویزای چه مدارکی جهت ارائه لازم است ؟ با ما در ادامه این مقاله همراه باشید.

آیا دانمارک مقصدی مناسب برای مهاجرت کادر درمان است ؟ | موسسه حقوقی دادگران جوان

آیا دانمارک مقصدی مناسب برای مهاجرت کادر درمان است ؟

در پاسخ به این سوال باید گفت که دانمارک یکی از بهترین انتخاب ها برای مهاجرت کادر درمان است و هر ساله پزشکان متخصص و فوق متخصص بسیاری را در رشته‌های مختلف دعوت به همکاری می‌کند. کشور دانمارک به دلیل داشتن کادر درمان قوی و حاذق تا به حال موفقیت‌های بسیاری را جهت درمان بیماری‌های نادر به دست آورده و در سراسر جهان مشهور بودن خود را نشان می دهد.از آنجایی که کادر درمان دانمارک به علت مراجعه بسیار بالای بیماران ،هرساله تحت فشار زیادی قرار می‌گیرد،دولت این کشور مزایای بسیار زیادی را برای پزشکان و پرستاران خود در نظر گرفته و آن‌ها را در این راه سخت همراهی می‌کند و این دانمارک با در نظر گرفتن حقوق و مزایای بسیار منحصر به فرد برای کادر درمان خود افراد زیادی را برای مهاجرت به این کشور و کار در مراکز درمانی دانمارک می کشاند. کادر درمان بومی و بین المللی دانمارک به یک میزان امکان استفاده از امکانات رفاهی را دارند و دولت این کشور هیچگونه تفاوتی را میان آن‌ها قائل نمی‌شود. کشور دانمارک به علت اینکه کشوری توسعه‌یافته و فاقد رکود اقتصادی،نظام آموزشی بسیار حرفه‌ای،موقعیت‌های شغلی فراوان و عالی ن تنها برای کادر درمان بلکه برای هر حرفه ای ،آب‌وهوای مطلوب و دلچسب ،مراکز درمانی مجهزبه به روز ترین تجهیزات درمانی، سیستم حمل‌ونقل مقرون‌به‌صرفه و در آخر  خرید و اجاره ملک با قیمت مناسب سبب شده است که مقصد نهایی و عالی برای مهاجرت کادر درمان است.

دریافت اقامت دائم دانمارک از طریق ویزای کاری کادر درمان

کشور دانمارک از لحاظ درمانی یکی از کشور‌های فوق پیشرفته در سطح جهان است و سالانه افراد زیادی برای درمان بیماری خود به این کشور مهاجرت می‌کنند. از آنجایی که کشور دانمارک بیمارستان‌ها و مراکز درمانی بسیار شلوغی دارد هرساله کادر درمان خود را افزایش می‌دهد. البته افراد زیادی که برای دریافت ویزای کاری دانمارک جهت اشتغال به کار در مراکز درمانی این کشور اقدام می‌کنند، بسیار زیاد بوده و این موضوع سبب ایجاد آزمون‌های ورودی برای استخدام کادر درمان در کشوردانمارک شده است.یکی از نکات بسیار مهمی که لازم است پزشکان و پرستاران قبل از دریافت ویزای کادر درمان دانمارک باید به آن توجه کنندداشتن مدرک زبان است که برای مهاجرت کادر درمان به دانمارک مدرکی ضروری به حساب می‌آید.کادر درمان در دانمارک فقط برای کسانی که دارای سابقه کیفری نبوده و از مدارک بالای تحصیلی و سوابق عالی برخوردار هستند، مناسب است.

مراحل دریافت مجوز مهاجرت کادر درمان به دانمارک

مهاجرت کادر درمان به دانمارک یکی از اهدافی است که تمامی پزشکان و پرستاران ایالت‌های دیگر قصد انجام آن را دارند. پرستارانی که قصد مهاجرت به این کشور را دارند باید در ابتدا ویزای دانمارک را دریافت کرده و پس از حضور در این کشور در آزمون‌های ورودی که دولت دانمارک تعیین کرده است، نمره قبولی مطلوبی را به دست آورند. از آنجایی که مهاجرت کادر درمان به کشور دانمارک در میان پرستاران و پزشکان متخصص دیگر کشور‌ها محبوب است، سیستم پزشکی این کشور برای انتخاب بهترین پزشکان آزمون‌های ورودی را برگزار می‌کند تا افراد حائز شرایط را از میان آن‌ها تشخیص دهد.

 

آیا دانمارک مقصدی مناسب برای مهاجرت کادر درمان است ؟ | موسسه حقوقی دادگران جوان

مدارک لازم جهت دریافت ویزای کادر درمان دانمارک

 •  مدرکی دال بر اثبات کار در رشته موردنظر به مدت۲ سال
 • داشتن مدرک زبان دانمارکی سطح B2
 • تامین هزینه‌های لازم برای اخذ ویزای کادر درمان دانمارک
 • ارائه اصل مدارک تحصیلی از مراکز تحصیلی معتبر
 • ارائه مدارک سوابق کاری
 • داشتن بیمه پزشکی
 • رزومه‌ای کامل از مشخصات شخصی
 • ارائه دلیل کافی برای هدف از دریافت ویزای کادر درمان در کشوردانمارک
 • به همراه داشتن پاسپورت با اعتبار ۶ ماله الی ۲ سال
 • ترجمه مدرک شناسایی
 • در صورت تاهل داشتن سند ازدواج ضروری است
 • ترجمه مدارک به زبان انگلییسی یا دانمارکی به همراه ریز نمرات

پرطرفدار ترین رشنه های کادر درمان در کشور دانمارک

پزشک کودکان
پزشک عمومی
پزشک کودکان
داروساز
دامپزشک
پرستار عادی
پرستار اورژانس
متخصص تغذیه
متخصص علوم آزمایشگاهی
دندانپزشک
متخصص زنان و زایمان
متخصص بیماری‌های عفونی
کارشناس بهداشت عمومی
متخصص مغز و اعصاب
پزشک قلب و عروق
تکنسین بیهوشی
تکنسین رادیولوژی
پزشک فیزیوتراپ

 

 

آیا دانمارک مقصدی مناسب برای مهاجرت کادر درمان است ؟ | موسسه حقوقی دادگران جوان

مزایای مهاجرت کادر درمان به دانمارک

 • ویزای کادر درمان دانمارک به متقاضیان اجازه می‌دهد مانند یک شهروند عادی این کشور از تمامی امکانات رفاهی استفاده کنند.
 • این ویزا از آن دسته ویزاهایی است که به متقاضی اجازه می‌دهد بدون هیچگونه محدودیتی در دانمارک زندگی و از امکانات بهره مند شود.
 • عره بسیاری از افراد این عقیده رادارند که کار برای کادر درمان در کشور دانمارک بسیار سخت و طاقت‌فرسا است. در صورتی که این‌گونه نیست و این کشور در جهت گسترش و توسعه تیم پزشکی خود شرایطی را فراهم میکند تا در صورت صلاحیت در مراکز درمانی این کشور مشغول به کار شوند.
 •  هزینه‌هایی که برای مهاجرت کادر درمان به کشور دانمارک لازم است بسیار محدود و کم بوده و برخلاف ویزاهای دیگر به تمکن مالی بسیار بالایی نیاز ندارد.
 • افراد متقاضی مهاجرت کادر درمان به این کشور با وضعیت مالی متوسط می‌توانند ویزای کادر درمان دانمارک را متعلق به خود کنند.
 •  هزینه‌ای که کادر درمان پس از مهاجرت به این کشور پرداخت کنید و  با استفاده از حقوقی که دریافت می‌کند بسیار آسان بوده و هیچ فشار مالی را به کادر درمان وارد نمی‌کند.
 • از مزایای دیگر مهاجرت کادر درمان به کشور دانمارک هزینه‌های بسیار مقرون به صرفه و مناسب زندگی مانند خوراک، پوشاک، تحصیل در این کشور و بسیاری از امکانات رفاهی دیگر است.
 •  بهترین گزینه‌ای که کشور دانمارک را به یک انتخاب مناسب برای مهاجرت می کند از طریق دریافت ویزای کادر درمان تبدیل به بیمه است.

بهترین شهر‌های دانمارک برای مهاجرت کادر درمان کدام اند ؟

آیا دانمارک مقصدی مناسب برای مهاجرت کادر درمان است ؟ | موسسه حقوقی دادگران جوان به طور کلی کشور دانمارک گزینه‌ای مناسب برای زندگی است و تمام شهر‌های آن از امکانات رفاهی خاصی بهره‌مند هستند. برای مثال افرادی که قصد تحصیل در دانمارک را دارند باید به شهر‌هایی که برای مدارس و دانشگاه‌های پیشرفته هستند، مهاجرت کنند. شهرهای کپنهاگ،آرهوس،آلبورگ،اودنسه ، جزایر فارو،راسکیله از پر طرفدارترین و مقرون به صرفه ترین شهر ها برای مهاجرت کادر درمان به حساب می آید.

هزینه‌های زندگی برای مهاجرت کادر درمان به کشور دانمارک

آیا دانمارک مقصدی مناسب برای مهاجرت کادر درمان است ؟ | موسسه حقوقی دادگران جوان مهاجرت کادر درمان به کشور دانمارک و دریافت ویزای این کشور مانند بسیاری از کار‌های مهاجرتی دیگر نیازمند پرداخت هزینه‌هایی است که پزشکان و پرستاران متخصص بدو ورود به این کشور توسط دولت دانمارک مورد حمایت قرار می‌گیرند و برای پرداخت هزینه‌های زندگی کادر درمان را یاری می کند. از آنجایی که کشور دانمارک به دلیل تعداد مراجعین زیاد به مراکز درمانی این کشور به نیروی کار بسیاری نیازمند است و شرایطی را فراهم می‌کند تا متقاضی بدون داشتن هیچگونه نگرانی درباره مشکلات پیدا کردن کار و هزینه‌های زندگی خود، کار خود را در مراکز درمانی این کشور آغاز کند.یکی از هزینه‌های دیگر برای مهاجرت کادر درمان به کشور دانمارک هزینه معادل‌سازی مدارک است که از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

آیا دانمارک مقصدی مناسب برای مهاجرت کادر درمان است ؟ | موسسه حقوقی دادگران جوان

سوالات متداول

آیا با دریافت ویزای کادر درمان دانمارک می‌توان اقامت این کشور را اخذ کرد؟

بله، افرادی که موفق به دریافت ویزای کادر درمان دانمارک می‌شوند و پس از گذشت ۵ سال از شروع کار خود می‌توانند با مراجعه به سفارت این کشور درخواست خود را برای دریافت اقامت دائم این کشور  ثبت می کند.

یکی از مراحل مهم برای مهاجرت کادر درمان به دانمارک چیست؟

مهاجرت کادر درمان به کشور دانمارک مراحل بسیار طولانی دارد ولی در صورت انجام صحیح هر یک از این مراحل می‌توان با سرعت بیشتری مدارک لازم را  برای زندگی در این کشور را دریافت کرد. اولین مرحله برای اخذ ویزای دانمارک معادل‌سازی مدرک تحصیلی و سوابق کاری فرد متقاضی است.

 معادل‌سازی مدارک به چه زبانی نیاز است؟

پزشکان و پرستارانی که برای مهاجرت به دانمارک اقدام می‌کنند،به جهت به کار در مراکز درمانی این کشور از مدرک زبان دانمارکی و انگلیسی برخوردار باشند.

حقوق پرستاران در کشور دانمارک بر چه اساسی محاسبه می‌شود؟

آیا دانمارک مقصدی مناسب برای مهاجرت کادر درمان است ؟ | موسسه حقوقی دادگران جوان در کشور دانمارک برای پرستاران مزایای بسیار زیادی را در نظر می‌گیرند و اساس توانایی‌های فردی و رزومه‌ای که دارند حقوقی ذر حدود ۸ هزار الی ۲۰ هزار یورو را به آن‌ها پرداخت می‌کند.

برای دریافت ویزای کادر درمان دانمارک چه مدارکی نیاز است؟

آیا دانمارک مقصدی مناسب برای مهاجرت کادر درمان است ؟ | موسسه حقوقی دادگران جوان مهاجرت کادر درمان به کشور دانمارک نیازمند ارائه مدارکی همچون، پاسپورت، شناسنامه، کارت ملی، مدارک تمکن مالی، انگیزه نامه، رزومه، برگه معادل‌سازی مدرک پزشکی و …به سفارت است.

آیا دانمارک مقصدی مناسب برای مهاجرت کادر درمان است ؟ | موسسه حقوقی دادگران جوان

این مراحل سبب می شود تا به آسانی بتوانید در کشور دانمارک به اشتغال بپردازید و می توانید از همین طریق پس از آنکه در این کشور مشغول به کار شدید و اقامت این کشور را دریافت کنید . ما در موسسه حقوقی دادگران جوان با ارائه خدمات و مجرب ترین مشاوران و متخصصان در زمینه کار و مهاجرت کادر درمان در کشور دانمارک بهترین گزینه ها را دراختیار شما قرار خواهیم داد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

شبکه های اجتماعی دادگران جوان

LinkedIn
YouTube
Instagram

فهرست